GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:kesovadlo

Kešovadlo

Jedná se o makro pro exportování DB3 souborů z Geogetu. Makro je kompatibilní pouze s Geogetem 2.4 a vyšším.

Soubor DB3 je určen k použití jako databáze programu Kešovadlo. Program slouží jako jednoduchá čtečka listingů pro PocketPC. Více informací (návod k instalaci a stažení) o programu Kešovadlo můžete nalézt na oficiálních stránkách.

Autor

Automatická instalace

Nainstalovat do GeoGetu
Instalaci doplňku spustíte kliknutím na tlačítko vlevo. Následně budete v prostředí GeoGetu provedeni instalačním procesem. Pro zajištění této funkce je třeba mít na počítači již nainstalovaný a spuštěný program GeoGet .
Kliknuli jste na tlačítko a nic se nestalo? Máte opravdu spuštěný GeoGet ? Je to potřeba! Mění se Vám při přejetí přes tlačítko kurzor na ručičku? Instalační tlačítko využívá JavaScript a Flash. Váš webový prohlížeč tedy pravděpodobně nesplňuje potřebné předpoklady. Nevadí, instalaci doplňku můžete jednoduše vyvolat i prostým zkopírováním (označit text → klik pravým tlačítkem → kopírovat) následujícího odkazu do schránky: https://www.geoget.cz/doku.php/user:skript:kesovadlo?download

Diskuze

Diskuze o programu Kešovadlo je zde, diskuze o tomto makru potom zde.

Popis

 • Jedná se o klasické exportní makro, které se objeví jako další dostupný formát v nabídce Soubor –> Export –> Export (CTRL+E). Makro exportuje všechny keše, které jsou právě vyfiltrované v okně GeoGetu.
 • Pro pravidelné exportování na SD kartu v PDA je vhodné užití makra automatizovat pomocí makra Combine. (Načíst zvolený filtr, vyexportovat načtený seznam do určeného souboru)

Makra

 • kesovadlo.default.pas - Obsahuje výchozí nastavení makra. Při prvním spuštení je ze souboru automaticky vytvořen soubor kesovadlo.config.pas. V souboru není třeba ve většině případů nic měnit.
 • kesovadlo.gge.pas - Klasické exportní makro.

Instalace

 • Rozbalte soubory z archívu ggkesovadlo do datového adresáře geogetu. Musí vzniknout adresářová struktura datový adresář\script\kesovadlo\
 • Do slozky datový adresář\script\kesovadlo\cmd zkopírujte soubory programu Kešovadlo určené k běhu na PC (ve staženém zip souboru jsou umístěny ve slozce kesovadlo\pc a jedná se o soubory kesovadlocmd.exe, ICSharpCode.SharpZipLib.dll a System.Data.SQLite.DLL).

Stažení

:!: Stáhnout aktuální verzi: unknown

Seznam dostupných verzí

FilenameLast modified
ggkesovadlo-1.2.zip (1.33 KiB, 8y ago, 274 downloads)2010/07/27 00:00

Seznam změn

1.2 (9. 7. 2010)

 • Upraveno pro pouziti s GeoGetem verze 2.4 a vyssi.
 • Odstraneno GGP makro. Pro pokrocilou automatizaci je mozno vyuzit makro Combine.

:!: Zobrazit změny ve starších verzích

Skrýt změny ve starších verzích

1.1b (31. 8. 2009)

 • Opravena chyba, ktera v novejsich verzich Geogetu mela za nasledek pad makra s hlasenim, ze neexistuje soubor kesovadlocmd.exe.
 • Jako meziexport do GPX je nyni pouzito GeogetPQ verze 2.

1.1a (21. 2. 2009)

 • Jako meziexport do GPX je nyni pouzito GeogetPQ. Kesovadlo z tohoto formatu umi rozpoznat doplnujici informace jako jsou tagy, poznamka nebo datum nalezu.

1.1 (2. 2. 2009)

 • Změněno gge makro. Předchozí implementace nebyla použitelná s funkcí GeoExport().

1.0 (1. 2. 2009)

 • Úvodní verze
user/skript/kesovadlo.txt · Last modified: 2011/12/22 00:00 (external edit)