GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:ammyy

Ammyy

Vzhledem k bezpečnostním problémům programu (Buhtrap malware distributed via Ammyy website) již nedoporučuji používat! Použijte raději TeamViewer, nebo třeba Supremo.

Ammyy je program pro vzdálenou pomoc podobně jako TeamViewer. Jeho výhodou je rychlost a velikost jediného EXE souboru.

Autor

Pokud se Vám doplněk líbí, kliknutím na tlačítko Donate můžete přispět na jeho vývoj.

Nekamarádíte se s PayPalem? Napište mi email a domluvíme se na jiném způsobu, třeba převodu na účet.

Automatická instalace

Nainstalovat do GeoGetu
Instalaci doplňku spustíte kliknutím na tlačítko vlevo. Následně budete v prostředí GeoGetu provedeni instalačním procesem. Pro zajištění této funkce je třeba mít na počítači již nainstalovaný a spuštěný program GeoGet .
Kliknuli jste na tlačítko a nic se nestalo? Máte opravdu spuštěný GeoGet ? Je to potřeba! Nebo možná máte zastaralý webový prohlížeč. Nevadí, instalaci doplňku můžete jednoduše vyvolat i prostým zkopírováním (označit text → klik pravým tlačítkem → kopírovat) následujícího odkazu do schránky: https://www.geoget.cz/doku.php/user:skript:ammyy?download

Diskuze

Diskuze o tomto skriptu se nachází na stránkách Geocaching.cz.

Popis

AmmyyAdmin je jednoduchý program fungující na stejném principu jako konkurenční TeamViewer. Narozdíl od TV má jeden EXE soubor o velikosti necelých 800kB, který je shodný pro klienta i pro operátora a nabízí i možnost instalace služby běžící po spuštění počítače. Je kompletně lokalizován do češtiny a případná licence je výrazně levnější než u TV. Bohužel však zatím nepodporuje jiné platformy jako iOS, Android, UNIX, …

Ukázka

Instalace

Plugin během instalace stáhne z webu ammyy.com/AA_v3.exe nejaktuálnější verzi programu a poté nabídne její spuštění. Jelikož si program odkládá nastavení, adresář a další soubory do složky %ALLUSERPROFILE%\AMMYY\ nabídne plugin při jeho odinstalování jejich smazání.

Stažení

Stáhnout aktuální verzi: ammyy-1.0.0.0.gip

Archiv starších verzí: https://geocaching.mikrom.cz/geoget/pluginy/ammyy/

Seznam dostupných verzí

FilenameFilesizeLast modified
ammyy-1.0.0.0.gip4.7 KiB2014/04/04 00:00

Seznam změn

1.0.0.0 (2014/04/04)

  • Úvodní verze
user/skript/ammyy.txt · Last modified: 2017/03/16 11:21 by 127.0.0.1