GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:ttitinerary

ttitinerary

Exportní skript pro program GeoGet, který vyexportuje keše v seznamu do formátu itineráře (ITN) pro navigace TomTom.

Autor

Automatická instalace

Nainstalovat do GeoGetu
Instalaci doplňku spustíte kliknutím na tlačítko vlevo. Následně budete v prostředí GeoGetu provedeni instalačním procesem. Pro zajištění této funkce je třeba mít na počítači již nainstalovaný a spuštěný program GeoGet .
Kliknuli jste na tlačítko a nic se nestalo? Máte opravdu spuštěný GeoGet ? Je to potřeba! Nebo možná máte zastaralý webový prohlížeč. Nevadí, instalaci doplňku můžete jednoduše vyvolat i prostým zkopírováním (označit text → klik pravým tlačítkem → kopírovat) následujícího odkazu do schránky: https://www.geoget.cz/doku.php/user:skript:ttitinerary?download

Diskuze

  • Diskuze o tomto skriptu se nachází na stránkách Geocaching.cz.

Popis

Exportní skript pro program GeoGet, který vyexportuje keše v seznamu do formátu itineráře (ITN) pro navigace TomTom.

Makro vytvoří itn soubor s trasou, kterou pak v navigaci najdete pod názvem, pod jakým si soubor uložíte. Keše jsou exportovány v takovém pořadí, jak jsou seřazeny v seznamu.

Pokud má keš definovaný final waypoint, vede trasa na final souřadnice. Takový bod trasy má na začátku názvu návěští <F>.

Pokud má keš definovaný parking waypoint, vede nejprve na parking. Takový bod trasy má na začátku názvu návěští <P>. Výchozí nebo final souřadnice keše následují za ním…

Nastavení a konfigurace

Makro zatím nemá žádné možnosti nastavení.

Poznámky, známé problémy

Každá verze Navcore zpracuje různý počet bodů v itineráři. Nepodařilo se mi zatím najít žádný zdroj, který by uváděl nějaké limity. Je známo, že:
Navcore 6x zpracuje 16 bodů
Navcore 9x zpracuje 48 bodů

Otestujte ve svých navigacích a případně do fora napište, kolik bodů byla schopna která verze Navcore zpracovat. Do další verze plánuji zapracovat varování na počet bodů v itineráři.

Stažení

:!: Stáhnout aktuální verzi: ttitinerary-1.0.0.gip

Seznam dostupných verzí

FilenameFilesizeLast modified
ttitinerary-1.0.0.gip1.4 KiB2011/04/08 00:00

Seznam změn

1.0.0 (2011/04/07)

  • Úvodní verze

:!: Zobrazit změny ve starších verzích

Skrýt změny ve starších verzích

0.9 (Datum)

  • Případné dřívější verze. Pokud je seznam změn příliš dlouhý, je vhodné starší verze skrýt pomocí tagu hidden. Pro jejich zobrazení bude muset uživatel kliknout na tlačítko Zobrazit změny ve starších verzích
user/skript/ttitinerary.txt · Last modified: 2011/12/22 00:00 (external edit)