GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:tnalepky

Tnalepky

Tnalepky je importní plugin. Zajistí jednoduchý import gpx souboru se seznamem Turistických nálepek z mého webu http://k8.kreteni.eu/tn/

Autor

Automatická instalace

Nainstalovat do GeoGetu
Instalaci doplňku spustíte kliknutím na tlačítko vlevo. Následně budete v prostředí GeoGetu provedeni instalačním procesem. Pro zajištění této funkce je třeba mít na počítači již nainstalovaný a spuštěný program GeoGet .
Kliknuli jste na tlačítko a nic se nestalo? Máte opravdu spuštěný GeoGet ? Je to potřeba! Nebo možná máte zastaralý webový prohlížeč. Nevadí, instalaci doplňku můžete jednoduše vyvolat i prostým zkopírováním (označit text → klik pravým tlačítkem → kopírovat) následujícího odkazu do schránky: https://www.geoget.cz/doku.php/user:skript:tnalepky?download

Diskuze

Diskuze o tomto skriptu se nachází na stránkách Geocaching.cz.

Nastavení a konfigurace

Není potřeba žádné nastavení.

Poznámky, známé problémy

Zcela výjimečně by se mohlo stát, že v seznamu bude chybět nějaká nejnovější nálepka, nicméně se snažím seznam aktualizovat při každém zveřejnění nových Turistických známek.

Stažení

Stáhnout aktuální verzi: tnalepky-2.3.2.gip

Seznam dostupných verzí

[n/a: No match]

Seznam změn

2.0.1 (2017/03/15)

  • Úvodní veřejná verze

2.1.0 (2017/05/22)

  • Doplněno mazání neaktuálních prodejních míst

2.2.0 (2017/06/01)

  • Přidáno stažení obrázků nálepek do imc souboru k offline prohlížení (v současné chvíli mají všechny obrázky v imc souboru necelých 180MB)

2.3.2 (2017/11/24)

  • V konfiguraci pluginu přibyl název databáze, do které se má import provádět. Je to ochrana proti nechtěnému importu do jiné databáze.
user/skript/tnalepky.txt · Last modified: 2021/05/02 19:22 by mikrom