GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:timeupdate

TimeUpdate

Plugin TimeUpdate slouží k zobrazení data a času poslední aktualizace listingu a poslední úpravy waypointu. Doplňuje tak visualizační plugin FinalWP o podrobné zobrazení informací, podle kterých FinalWP volí ikonu.

Autor

Automatická instalace

Nainstalovat do GeoGetu
Instalaci doplňku spustíte kliknutím na tlačítko vlevo. Následně budete v prostředí GeoGetu provedeni instalačním procesem. Pro zajištění této funkce je třeba mít na počítači již nainstalovaný a spuštěný program GeoGet .
Kliknuli jste na tlačítko a nic se nestalo? Máte opravdu spuštěný GeoGet ? Je to potřeba! Mění se Vám při přejetí přes tlačítko kurzor na ručičku? Instalační tlačítko využívá JavaScript a Flash. Váš webový prohlížeč tedy pravděpodobně nesplňuje potřebné předpoklady. Nevadí, instalaci doplňku můžete jednoduše vyvolat i prostým zkopírováním (označit text → klik pravým tlačítkem → kopírovat) následujícího odkazu do schránky: https://www.geoget.cz/doku.php/user:skript:timeupdate?download

Popis

Jako každý vizualizační skript, je i tento aplikován na sloupec podle definice v editoru sloupců. Je dobré jej přiřadit jinak prázdnému sloupci, protože skript nenahrazuje žádnou běžně zobrazovanou informaci.

Plugin zobrazuje (poslední sloupec na ukázce):

  • na řádku s keší je datum a čas poslední aktualizace listingu (databázová položka geolist.dtupdate2)
  • na řádku s waypointem je zobrazen datum a čas poslední úpravy waypointu (databázová položka waypoint.dtupdate2)

V Geogetu předdefinovaný sloupec Aktualizace zobrazuje datum aktualizace keše (na ukázce je to přeposlední sloupec, databázová položka geocache.dtupdate2). Tedy datum, kdy došlo k poslednímu načtení nebo úpravě libovolného údaje, který ke keši patří - třeba stažení nějakého logu. Proto se hodnota v tomto sloupci bude velmi pravděpodobně lišit od obou údajů zobrazených pluginem TimeUpdate.

Na ukázce je u keše GC5NR0D vidět označení starého WP. Ten byl pravděpodobně při aktualizaci listingu odstraněn, proto je starší než listing. (Při aktualizaci listingu nedochází v Geogetu ke smazání starých waypointů, toto je jeden z možných způsobů kontroly.)

Ukázka

  • ukázka zobrazení sloupců z pluginu FinalWp (třetí sloupec) a TimeUpdate (poslední sloupec)

Poznámky, známé problémy

  • protože bez aplikace skriptu nejsou ve sloupci zobrazeny žádné informace, nemá smysl kliknutí na záhlaví sloupce, které má aplikovat řazení. Řadicí algoritmus používá původní text ve sloupci. Původní tex je však prázdný - kde nic není, nelze podle toho řadit

Stažení

Stáhnout aktuální verzi: timeupdate-1.0.gip

Seznam dostupných verzí

FilenameLast modified
timeupdate-1.0.gip (1000 B, 3y ago, 232 downloads)2015/06/22 00:00

Seznam změn

1.0 (21.6.2015)

  • úvodní verze

Click to display ⇲

Click to hide ⇱

user/skript/timeupdate.txt · Last modified: 2016/10/09 00:00 (external edit)