GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:k8vizualizace

K8Vizualizace

K8Vizualizace nainstaluje sloupce “zobrazeni”, které správně zobrazí obsah databáze pro Turistické známky, nálepky a magnetky. První sloupec navíc zobrazí ikonku toho, co je v daném záznamu. U Turistických známek se navíc v posledním sloupečku zobrazí hodnocení “Zlaté místo” / “Černá listina”.

Autor

Automatická instalace

Nainstalovat do GeoGetu
Instalaci doplňku spustíte kliknutím na tlačítko vlevo. Následně budete v prostředí GeoGetu provedeni instalačním procesem. Pro zajištění této funkce je třeba mít na počítači již nainstalovaný a spuštěný program GeoGet .
Kliknuli jste na tlačítko a nic se nestalo? Máte opravdu spuštěný GeoGet ? Je to potřeba! Nebo možná máte zastaralý webový prohlížeč. Nevadí, instalaci doplňku můžete jednoduše vyvolat i prostým zkopírováním (označit text → klik pravým tlačítkem → kopírovat) následujícího odkazu do schránky: https://www.geoget.cz/doku.php/user:skript:k8vizualizace?download

Popis

Instalaci je vhodné provádět v databázi, kde jsou Turistické známky, nálepky nebo magnetky, neboť v té aktuální databázi se rovnou nastaví sloupce “zobrazeni” a nastaví se i jako defaultní pro tuto databázi.

Nastavení a konfigurace

Není potřeba žádné nastavení.

Poznámky, známé problémy

Stažení

Stáhnout aktuální verzi: k8vizualizace-1.0.1.gip

Seznam dostupných verzí

[n/a: No match]

Seznam změn

1.0.1 (2017/03/15)

  • Úvodní verze
user/skript/k8vizualizace.txt · Last modified: 2021/05/02 19:17 by mikrom