GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:fieldnoteswithlogs

Field Notes With Logs

Plugin vytváří textový soubor vhodný pro import na geocaching.com, a to včetně všech vašich nálezových logů. (Logů DNF, WN, … si nevšímá.)

Automatická instalace

Nainstalovat do GeoGetu
Instalaci doplňku spustíte kliknutím na tlačítko vlevo. Následně budete v prostředí GeoGetu provedeni instalačním procesem. Pro zajištění této funkce je třeba mít na počítači již nainstalovaný a spuštěný program GeoGet .
Kliknuli jste na tlačítko a nic se nestalo? Máte opravdu spuštěný GeoGet ? Je to potřeba! Nebo možná máte zastaralý webový prohlížeč. Nevadí, instalaci doplňku můžete jednoduše vyvolat i prostým zkopírováním (označit text → klik pravým tlačítkem → kopírovat) následujícího odkazu do schránky: https://www.geoget.cz/doku.php/user:skript:fieldnoteswithlogs?download

Diskuze

Popis

Plugin pro každou ze zobrazených keší vytvoří záznam v textovém souboru stejně jako by soubor byl z nalezených keší vytvořen v GPS nebo pomocí standardního GeoGetího exportního makra FieldNotes. Navíc však doplní text logu, který je v databázi.

  1. soubor zkopírujete na server pomocí funkce serveru
  2. na stránce zobrazíte seznam nahraných souborů
  3. zvolíte ten správný soubor a pak vybíráte a odklikáváte jednotlivé keše

Makro tedy usnadňuje přenos logů na server geocaching.com - zalogování jedné keše se smrskne na prosté potvrzení logu. Toho lze využít po offline logování, kdy nebyl dostupný web nebo třeba při zpětném logování nalezených keší při rozdělení původního účtu na dva samostatné nicky.

Stažení

Stáhnout aktuální verzi: fieldnoteswithlogs-1.0.0.gip

Seznam dostupných verzí

FilenameFilesizeLast modified
fieldnoteswithlogs-1.0.0.gip1.2 KiB2013/06/13 00:00

Seznam změn

1.0.0 (13.6.2013)

  • první zveřejněná verze
user/skript/fieldnoteswithlogs.txt · Last modified: 2019/06/13 19:54 by mikrom