GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:copyattach

CopyAttach

CopyAttach je plugin, kterým je možné zkopírovat všechny soubory, které GeoGet vede jako přílohy ke keším zobrazeným v seznamu keší.

Autor

Automatická instalace

Nainstalovat do GeoGetu
Instalaci doplňku spustíte kliknutím na tlačítko vlevo. Následně budete v prostředí GeoGetu provedeni instalačním procesem. Pro zajištění této funkce je třeba mít na počítači již nainstalovaný a spuštěný program GeoGet .
Kliknuli jste na tlačítko a nic se nestalo? Máte opravdu spuštěný GeoGet ? Je to potřeba! Nebo možná máte zastaralý webový prohlížeč. Nevadí, instalaci doplňku můžete jednoduše vyvolat i prostým zkopírováním (označit text → klik pravým tlačítkem → kopírovat) následujícího odkazu do schránky: https://www.geoget.cz/doku.php/user:skript:copyattach?download

Popis

Plugin pro každou kešku, která je zobrazena v seznamu keší hlavního okna GeoGetu, vyhledá všechny soubory příloh a zkopíruje je do určeného adresáře.

Zdrojovým adresářem je DATADIR\attach a podobně by měl být definován i cílový adresář.

Nastavení a konfigurace

Standardním postupem konfigurace přes Správce pluginů je možné nastavit adresář, do kterého budou soubory zkopírovány. Pokud není v konfiguraci nastaven žádný adresář, plugin se na něj po svém spuštění optá.

Stažení

Stáhnout aktuální verzi: copyattach-1.0.0.gip

Seznam dostupných verzí

FilenameFilesizeLast modified
copyattach-1.0.0.gip2.2 KiB2013/06/10 00:00

Seznam změn

1.0.0 (10.6.2013)

  • první verze
user/skript/copyattach.txt · Last modified: 2014/02/17 00:00 (external edit)