GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:poietrex

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
user:skript:poietrex [2018/03/11 20:54]
geby
user:skript:poietrex [2019/09/27 16:40] (current)
mikrom
Line 1: Line 1:
- 
 ====== POIeTrex ====== ====== POIeTrex ======
 Export Geocache do GPS Garmin řady eTrex. Generuje sadu GPX souborů pro program PoiLoader, včetně optimalizovaných ikonek. Export Geocache do GPS Garmin řady eTrex. Generuje sadu GPX souborů pro program PoiLoader, včetně optimalizovaných ikonek.
Line 14: Line 13:
  
 ===== Popis ===== ===== Popis =====
-Skript slouží pro jednoduché vygenerování sady GPX a BMP souborů pro Garmin ​POIloader. S jeho pomocí pak dostanete kešky do Vaší GPS v podobě POI bodů se specielními ​ikonkami na mapě, včetně stručného popisu.+Skript slouží pro jednoduché vygenerování sady GPX a BMP souborů pro Garmin ​PoiLoader. S jeho pomocí pak dostanete kešky do Vaší GPS v podobě POI bodů se speciálními ​ikonkami na mapě, včetně stručného popisu.
  
 Skript lze použít jak v podobě standardního exportu, ale také jej lze vyvolat přímo z menu Pluginy. Lze si jej tedy  umístit v podobě ikonky na toolbar. Skript nemá žádnou konfiguraci,​ pouze se Vás pi spuštění zeptá na složku, kam má umístit data. Nic víc po vás nebude chtít! Skript lze použít jak v podobě standardního exportu, ale také jej lze vyvolat přímo z menu Pluginy. Lze si jej tedy  umístit v podobě ikonky na toolbar. Skript nemá žádnou konfiguraci,​ pouze se Vás pi spuštění zeptá na složku, kam má umístit data. Nic víc po vás nebude chtít!
Line 28: Line 27:
   * Garmin GPSMAP 60Cx   * Garmin GPSMAP 60Cx
  
-Nicmnéně funguje i ve všech novějších modelech, jako třeba:+Nicméně funguje i ve všech novějších modelech, jako třeba:
   * Colorado   * Colorado
   * Dakota   * Dakota
   * Oregon   * Oregon
  
-Jen na modelech s vysokým rozlišením displeje mohou být pro někoho ikonky příliš malé. A data obsahují jen základní informace o keši, bez listingu. Někomu se ale lépe prohlíží listing na mobilu v programech ​aDrake ​či Locus, tak jim to nevadí.+Jen na modelech s vysokým rozlišením displeje mohou být pro někoho ikonky příliš malé. A data obsahují jen základní informace o keši, bez listingu. Někomu se ale lépe prohlíží listing na mobilu v programech ​a:​Drake ​či Locus, tak jim to nevadí.
  
 Pokud prahnete po plném exportu pro tato novější zařízení,​ můžete zkusit skript [[POIGarmin]] nebo [[GeoPOI]]. Pokud prahnete po plném exportu pro tato novější zařízení,​ můžete zkusit skript [[POIGarmin]] nebo [[GeoPOI]].
Line 67: Line 66:
  
 === Ikony === === Ikony ===
-Každý druh bodu má přidělenu svoji ikonku. Ikonky byly specielně vytvořeny pro tento Export. Byl kladen důraz na následující věci: +Každý druh bodu má přidělenu svoji ikonku. Ikonky byly speciálně vytvořeny pro tento Export. Byl kladen důraz na následující věci: 
-  * Aby symboly na ikonkách odpovídaly symbolům, které používá ​Geoget ​ve své [[:​user:​navody:​mapa_kesi|Cachemapě]].+  * Aby symboly na ikonkách odpovídaly symbolům, které používá ​GeoGet ​ve své [[:​user:​navody:​mapa_kesi|Cachemapě]].
   * Aby byly malé a přehledné,​ a daly se tak použít na displeji s nízkým rozlišením. ​   * Aby byly malé a přehledné,​ a daly se tak použít na displeji s nízkým rozlišením. ​
-  * Aby svojí velikostí odpovídaly menším značkám v popolárním ​[[http://​www.dandra.cz/​geo/​gps/​typ|Dandrově mapovém TYPu]].+  * Aby svojí velikostí odpovídaly menším značkám v populárním ​[[http://​www.dandra.cz/​geo/​gps/​typ|Dandrově mapovém TYPu]].
   * Aby bylo z grafiky ikony co nejpřesněji patrné, kde má bod svoji skutečnou pozici.   * Aby bylo z grafiky ikony co nejpřesněji patrné, kde má bod svoji skutečnou pozici.
   * Aby přehledně poznat, v jakém je bod stavu. (Nalezen, nenalezen, mimo provoz,...)   * Aby přehledně poznat, v jakém je bod stavu. (Nalezen, nenalezen, mimo provoz,...)
Line 85: Line 84:
  
 ===== Stažení ===== ===== Stažení =====
-<box round 95% #DEE7EC+<WRAP round download
-:!: Stáhnout aktuální verzi: ~~DOWNLOAD poietrex-*.gip highest~~ +Stáhnout aktuální verzi: ~~DOWNLOAD poietrex-*.gip highest~~ 
-</box>+</WRAP>
  
 ==== Seznam dostupných verzí ==== ==== Seznam dostupných verzí ====
Line 94: Line 93:
 ===== Seznam změn ===== ===== Seznam změn =====
  
-=== 1.3.0 (2013/​10/​20) ​===+** 1.3.0 (2013/​10/​20) ​**
    * nové vějířovité ikonky pro omezení vzájemného překrývání    * nové vějířovité ikonky pro omezení vzájemného překrývání
    * ikonka pro vyluštěnou mysterku    * ikonka pro vyluštěnou mysterku
-   * ikonky pro navštívené waypointy (viz. Geoget ​2.9.13)+   * ikonky pro navštívené waypointy (viz. GeoGet ​2.9.13)
  
-==1.2.0 (2013/​10/​20) ​===+<hidden onHidden=":!: **Zobrazit změny ve starších verzích**"​ onVisible="​Skrýt změny ve starších verzích">​ 
 + 
 +** 1.2.0 (2013/​10/​20) ​**
    * Výrazné zrychlení    * Výrazné zrychlení
  
-=== 1.1.0 (2013/​07/​01) ​=== +** 1.1.0 (2013/​07/​01) ​** 
-   * Výsledek nahraný v GPSce lze zobrazovat i v Garmin ​Basecamp+   * Výsledek nahraný v GPSce lze zobrazovat i v Garmin ​BaseCamp
           ​           ​
-=== 1.0.0 (2010/​10/​19) ​=== +** 1.0.0 (2010/​10/​19) ​** 
-   * Úvodní verze          +   * Úvodní verze 
 + 
 +</​hidden>​
  
 {{tag>​author_geby author_medwyn skript gge ggp etrex export garmin geocaching gps gpx poi uses_category}} {{tag>​author_geby author_medwyn skript gge ggp etrex export garmin geocaching gps gpx poi uses_category}}
  
user/skript/poietrex.txt · Last modified: 2019/09/27 16:40 by mikrom