GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:kesovadlo

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
user:skript:kesovadlo [2011/12/22 11:16]
gord
user:skript:kesovadlo [2019/06/13 21:21] (current)
mikrom
Line 1: Line 1:
 ====== Kešovadlo ====== ====== Kešovadlo ======
-Jedná se o makro pro exportování DB3 souborů z Geogetu. Makro je kompatibilní pouze s Geogetem ​2.4 a vyšším.+Jedná se o makro pro exportování DB3 souborů z GeoGetu. Makro je kompatibilní pouze s GeoGetem ​2.4 a vyšším.
  
 Soubor DB3 je určen k použití jako databáze programu Kešovadlo. Program slouží jako jednoduchá čtečka listingů pro PocketPC. Více informací (návod k instalaci a stažení) o programu Kešovadlo můžete nalézt na  [[http://​kesovadlo.jha.cz/​|oficiálních stránkách]]. Soubor DB3 je určen k použití jako databáze programu Kešovadlo. Program slouží jako jednoduchá čtečka listingů pro PocketPC. Více informací (návod k instalaci a stažení) o programu Kešovadlo můžete nalézt na  [[http://​kesovadlo.jha.cz/​|oficiálních stránkách]].
Line 18: Line 18:
  
 ==== Makra ==== ==== Makra ====
-  * **kesovadlo.default.pas** - Obsahuje výchozí nastavení makra. Při prvním spuštení je ze souboru automaticky vytvořen soubor **kesovadlo.config.pas**. V souboru není třeba ve většině případů nic měnit.+  * **kesovadlo.default.pas** - Obsahuje výchozí nastavení makra. Při prvním spuštění ​je ze souboru automaticky vytvořen soubor **kesovadlo.config.pas**. V souboru není třeba ve většině případů nic měnit.
   * **kesovadlo.gge.pas** - Klasické exportní makro.   * **kesovadlo.gge.pas** - Klasické exportní makro.
  
 ===== Instalace ===== ===== Instalace =====
-  * Rozbalte soubory z archívu **ggkesovadlo** do datového adresáře ​geogetu. Musí vzniknout adresářová struktura **[[:​user:​slozky#​datovy_adresar|datový adresář]]\script\kesovadlo\** +  * Rozbalte soubory z archívu **ggkesovadlo** do datového adresáře ​GeoGetu. Musí vzniknout adresářová struktura **[[:​user:​slozky#​datovy_adresar|datový adresář]]\script\kesovadlo\** 
-  * Do slozky **[[:​user:​slozky#​datovy_adresar|datový adresář]]\script\kesovadlo\cmd** zkopírujte soubory programu Kešovadlo určené k běhu na PC (ve [[http://​kesovadlo.jha.cz/​|staženém]] zip souboru jsou umístěny ve slozce ​**kesovadlo\pc** a jedná se o soubory **kesovadlocmd.exe**,​ **ICSharpCode.SharpZipLib.dll** a **System.Data.SQLite.DLL**).+  * Do slozky **[[:​user:​slozky#​datovy_adresar|datový adresář]]\script\kesovadlo\cmd** zkopírujte soubory programu Kešovadlo určené k běhu na PC (ve [[http://​kesovadlo.jha.cz/​|staženém]] zip souboru jsou umístěny ve složce ​**kesovadlo\pc** a jedná se o soubory **kesovadlocmd.exe**,​ **ICSharpCode.SharpZipLib.dll** a **System.Data.SQLite.DLL**).
  
 ===== Stažení ===== ===== Stažení =====
Line 35: Line 35:
 ===== Seznam změn ===== ===== Seznam změn =====
 === 1.2 (9. 7. 2010)=== === 1.2 (9. 7. 2010)===
-   * Upraveno pro pouziti ​s GeoGetem verze 2.4 a vyssi+   * Upraveno pro použití ​s GeoGetem verze 2.4 a vyšší
-   ​* ​Odstraneno ​GGP makro. Pro pokrocilou ​automatizaci je mozno vyuzit ​makro [[:​user:​skript:​combine|Combine]].+   ​* ​Odstraněno ​GGP makro. Pro pokročilou ​automatizaci je možno využít ​makro [[:​user:​skript:​combine|Combine]].
  
 <hidden onHidden=":​!:​ **Zobrazit změny ve starších verzích**"​ onVisible="​Skrýt změny ve starších verzích">​ <hidden onHidden=":​!:​ **Zobrazit změny ve starších verzích**"​ onVisible="​Skrýt změny ve starších verzích">​
 === 1.1b (31. 8. 2009)=== === 1.1b (31. 8. 2009)===
-   * Opravena chyba, ​ktera novejsich verzich Geogetu mela za nasledek pad makra s hlasenim, ze neexistuje soubor kesovadlocmd.exe. +   * Opravena chyba, ​která ​novějších verzích GeoGetu měla za následek pád makra s hlášením, ze neexistuje soubor kesovadlocmd.exe. 
-   * Jako meziexport do GPX je nyni pouzito ​GeogetPQ verze 2.+   * Jako meziexport do GPX je nyní použito ​GeogetPQ verze 2.
  
 === 1.1a (21. 2. 2009)=== === 1.1a (21. 2. 2009)===
-   * Jako meziexport do GPX je nyni pouzito ​GeogetPQ. ​Kesovadlo ​z tohoto ​formatu umi rozpoznat ​doplnujici ​informace jako jsou tagy, poznamka ​nebo datum nalezu.+   * Jako meziexport do GPX je nyní použito ​GeogetPQ. ​Kešovadlo ​z tohoto ​formátu umí rozpoznat ​doplňující ​informace jako jsou tagy, poznámka ​nebo datum nalezu.
  
 === 1.1 (2. 2. 2009)=== === 1.1 (2. 2. 2009)===
user/skript/kesovadlo.txt · Last modified: 2019/06/13 21:21 by mikrom