GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:elevation

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
user:skript:elevation [2016/04/25 07:54]
gord [Popis]
user:skript:elevation [2019/09/27 16:43] (current)
mikrom
Line 10: Line 10:
 ===== Popis ===== ===== Popis =====
 <WRAP center round info 80%> <WRAP center round info 80%>
-Tento skript je standardní součástí distribuce ​Geogetu.+Tento skript je standardní součástí distribuce ​GeoGetu.
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
Line 20: Line 20:
 <wrap important>​Je nesmyslné</​wrap>​ používat k stahování nálezů API funkci **Stáhnout vaše nálezy** místo **Aktualizovat vaše nálezy**. Jednak se zbytečně stahují informace opakovaně, ale navíc díky testování data aktualizace bude pokaždé ke všem keším znovu přidělován tag s nadmořskou výškou, což není nejrychlejší. <wrap important>​Je nesmyslné</​wrap>​ používat k stahování nálezů API funkci **Stáhnout vaše nálezy** místo **Aktualizovat vaše nálezy**. Jednak se zbytečně stahují informace opakovaně, ale navíc díky testování data aktualizace bude pokaždé ke všem keším znovu přidělován tag s nadmořskou výškou, což není nejrychlejší.
  
-Data o výšce hledá primárně ve složce SRTM v [[:​user:​slozky#​datovy_adresar|datovém adresáři]] GeoGetu, pokud tam data nejsou, stáhne je z webu http://​geonames.org. Předpřipdavená ​SRTM data pro Českou Republiku jsou ke stažení [[:​download#​srtm_vyskova_data|zde na webu]].+Data o výšce hledá primárně ve složce SRTM v [[:​user:​slozky#​datovy_adresar|datovém adresáři]] GeoGetu, pokud tam data nejsou, stáhne je z webu http://​geonames.org. Předpřipravená ​SRTM data pro Českou Republiku jsou ke stažení [[:​download#​srtm_vyskova_data|zde na webu]].
  
 <WRAP center round tip 80%> <WRAP center round tip 80%>
Line 33: Line 33:
   * vytáhnout všechny HGT soubory a uložit je do datového adresáře do podadresáře SRTM   * vytáhnout všechny HGT soubory a uložit je do datového adresáře do podadresáře SRTM
  
-Geoget ​pak určí výšku podle těchto souborů, a nebude se je snažit (často marně) stáhnout, ani volat webovou službu.+GeoGet ​pak určí výšku podle těchto souborů, a nebude se je snažit (často marně) stáhnout, ani volat webovou službu.
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
user/skript/elevation.txt · Last modified: 2019/09/27 16:43 by mikrom