GeoGet

Complete geocaching solutions

User Tools

Site Tools


user:skript:archivator

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
user:skript:archivator [2017/04/27 07:19]
gord [Archivator]
user:skript:archivator [2019/06/13 20:52] (current)
mikrom
Line 4: Line 4:
 Plugin je zastaralý a vzhledem ke změnám na www.geocaching.com i nefungkční. Stejného výsledku mnohem rychleji dosáhnete: Plugin je zastaralý a vzhledem ke změnám na www.geocaching.com i nefungkční. Stejného výsledku mnohem rychleji dosáhnete:
  
-  * zobrazte keše v hlavním okně Geogetu+  * zobrazte keše v hlavním okně GeoGetu
   * označte je (vyberte)   * označte je (vyberte)
-  * přes pravé tlačítko myši zvolte ​finkci ​''​Aktualizovat stav''​+  * přes pravé tlačítko myši zvolte ​funkci ​''​Aktualizovat stav''​
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
Line 19: Line 19:
  
 ===== Popis ===== ===== Popis =====
-PQ neobsahují archivované keše, tudíž ani údaje o archivaci keší. Zjistit, která keš je již archivovaná lze jen nepřímo: dlouho nebyla aktualizována. Jenže ne každá dlouho neaktualizovaná keš je nutně archivovaná. Toto makro stahne ​anonymně listingy vybraných, neaktualizovaných,​ keší a archivaci zkontroluje - keš případně označí v databázi GeoGetu jako archivovanou.+PQ neobsahují archivované keše, tudíž ani údaje o archivaci keší. Zjistit, která keš je již archivovaná lze jen nepřímo: dlouho nebyla aktualizována. Jenže ne každá dlouho neaktualizovaná keš je nutně archivovaná. Toto makro stáhne ​anonymně listingy vybraných, neaktualizovaných,​ keší a archivaci zkontroluje - keš případně označí v databázi GeoGetu jako archivovanou.
  
 ===== Nastavení a konfigurace ===== ===== Nastavení a konfigurace =====
user/skript/archivator.txt · Last modified: 2019/06/13 20:52 by mikrom